Petr Chobot: Nucená imigrace má za cíl uvést Evropu do chaosu

Biolog Petr Chobot, který dle svých slov zažil mnoho vhledů do fungování světa a vlád států, ve svém povídání mnohokrát zmiňoval nebezpečí Islamismu (té pošahané verze Islámu), který je podle něj čisté zlo.

Evropu a Českou republiku považuje za poslední ostrovy lidskosti. Oproti kupříkladu Rusku nebo USA, což jsou mocnosti, které se dost propadly do chaosu. No chaosu - údajně Bilderberg resp. Rothchildové, Rockefellerové jsou ještě malí hráči. Ostatně známe jejich jména a skutečně mocní lidé asi vůbec nejsou veřejně známí.

V pozadí je něco, co málokdo odchovaný v euroatlantické civilizaci čekal. Nepřítel lidstva totiž nepochází ze Země. A jeho jediným cílem je vyvolávat války, bolest a utrpení, které je energetickou potravou těchto bytostí.

Read more...

Lhali nám o novele branného zákona?

V médiích se v době schvalování novely branného zákona hovořilo primárně o tom, že se vlastně nic nemění, a že jde jen procesní zlepšení pro snadnější mobilizaci v době náhlého stavu ohrožení nebo vojenského konfliktu. V alternativních médiích se nicméně hovořilo o jakémsi plánu nasadit občany v Evropě do války na Ukrajině ještě v době míru (tj. bez vyhlášení stavu ohrožení nebo války).

Read more...

Pentagon omylem rozeslal antrax aneb další omyl

Noviny informují, že to zas trochu popletli s převozem biologických virů. Omyly se stávají. O laboratořích pracujících s vysoce nakažlivými chorobami to platí dvojnásob.

Znáte to - občas se stane, že omylem například pošlete e-mail někomu jinému. A co čert nechtěl, v odeslané zprávě kritizujete osobu, které jste e-mail omylem odeslali. Nebo se pokusíte vyprat nádobí v pračce. Někteří popletové se s podobnými problémy potýkají při výzkumu nebezpečných virů. 

Read more...

5 failů protiruské kolony

Ostřílený konspirační teoretik, jak zahlédne mediální bubnování, už cítí propagandu jako závan z kravína. Když EU prohlásila, že odmítá vyšetřovat události Majdanu ("11. září" Rusko-Ukrajinských událostí roku 2014), už hned pozná i konkrétní typ lejna. Dokonce i chuť, jak už má podobných manipulací plné zuby.

Read more...

  • Nikdo není dost moudrý nebo dost dobrý, aby formoval charakter jakéhokoliv dítěte. To špatné, co se děje s naším nemocným, neurotickým světem, je dáno tím, že jsme byli formováni. Dospělé generaci, která viděla dvě velké války a jak se zdá, se chystá spustit třetí by nemělo být svěřeno ani formování charakteru krysy. Read More
    A.S. Neill Zakladatel školy Summerhill
  • 1
  • 2
  • 3

Jazyk

Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Login Form