Když se nedávno provalil podvod s falšováním dat uvnitř CDC, což je americký Úřad pro prevenci a kontrolu nemocí, naše média mlčela.

Nereagovalo ministerstvo zdravotnictví ani hlavní hygienik. Jde přitom o vážný případ, neboť zamlčená fakta naznačují, že některé vakcíny mohou způsobovat poruchy centrálního nervového systému a následně težká onemocnění. Ukázalo se totiž, že vědci ze CDC řadu let tajili data prokazující zvýšené riziko autismu u chlapců očkovaných v ranném věku vakcínou MMR. A protože trh je globální, týká se to přirozeně i nás.

UPDATE

Reportáž vedla ke k rozlobení některých novinářů a zástupců "odborné veřejnosti", kteří se ohradili nejen vůči celé reportáži jako "konspirační teorii plné lží a nesmyslů" ale i kritice a volání po nápravě, že si něco takového Česká televize vůbec dovolila odvysílat. 

Více viz. http://www.lidovky.cz/ct-se-snizila-ke-konspiraci-odmitaci-ockovani-musi-jasat-zlobi-se-odbornici-16b-/zpravy-domov.aspx?c=A150614_143015_ln_domov_sk

Autor
Website: http://mika.blog.idnes.czEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Programátor
Další články autora

  • Nikdo není dost moudrý nebo dost dobrý, aby formoval charakter jakéhokoliv dítěte. To špatné, co se děje s naším nemocným, neurotickým světem, je dáno tím, že jsme byli formováni. Dospělé generaci, která viděla dvě velké války a jak se zdá, se chystá spustit třetí by nemělo být svěřeno ani formování charakteru krysy. Read More
    A.S. Neill Zakladatel školy Summerhill
  • 1
  • 2
  • 3

Jazyk

Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Login Form