V době kdy stát zneužíval moc, bránil lidem pracovat a nutil je umírat hladem, přišel Martin Daňo, a začal si státní zaměstnance natáčet videokamerou. A začala válka. Snahy mu zabránit si natáčet státní zaměstnance při práci ale nevyšel. Mafie zkusila i na Martina Daňa daňovou kontrolu. On vše přijímal s nadšením. Ať si zkusí. Zaznamená na kameře i to.

Dnes jeho novinářská agentura GINN (www.ginn.press) pomáhá lidem, které utlačují zločiny státní moci.

Když hlavní záporná postava slovenské exekuce zjistila, že poskytuje právní pomoc taxikáři, kterému exekutor zjevně neoprávněně zabavil majetek, začala se před ním skrývat. Na celé dny zavřeli celý exekuční úřad. 

Autor
Website: http://mika.blog.idnes.czEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Programátor
Další články autora

  • Nikdo není dost moudrý nebo dost dobrý, aby formoval charakter jakéhokoliv dítěte. To špatné, co se děje s naším nemocným, neurotickým světem, je dáno tím, že jsme byli formováni. Dospělé generaci, která viděla dvě velké války a jak se zdá, se chystá spustit třetí by nemělo být svěřeno ani formování charakteru krysy. Read More
    A.S. Neill Zakladatel školy Summerhill
  • 1
  • 2
  • 3

Jazyk

Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish