Problém sa týka najmä postkomunistických krajín. Stále viac ľudí nadobúda pocit, že realita sa nám len podsúva, pritom v skutočnosti je všetko inak. Výnimkou nie je ani Slovensko. Nedávny prieskum

Read more...

Magická žába Judy předpověděla zvýšení nepokojů v Tunisku. 

Ratingová agentura Fi(c)xIt změnila ratingové score Tuniska na příznivých 3.5+A.

"Dle mé dlouhodobější zkušenosti z analýzy

Read more...

V médiích se v době schvalování novely branného zákona hovořilo primárně o tom, že se vlastně nic nemění, a že jde jen procesní zlepšení pro snadnější mobilizaci v době náhlého stavu ohrožení nebo vojenského konfliktu. V alternativních médiích se nicméně hovořilo o jakémsi plánu nasadit občany v Evropě do války na Ukrajině ještě v době míru (tj. bez vyhlášení stavu ohrožení nebo války).

Read more...

Biolog Petr Chobot, který dle svých slov zažil mnoho vhledů do fungování světa a vlád států, ve svém povídání mnohokrát zmiňoval nebezpečí Islamismu (té pošahané verze Islámu), který je podle něj čisté zlo.

Evropu a Českou republiku považuje za poslední ostrovy lidskosti. Oproti kupříkladu Rusku nebo USA, což jsou mocnosti, které se dost propadly do chaosu. No chaosu - údajně Bilderberg resp. Rothchildové, Rockefellerové jsou ještě malí hráči. Ostatně známe jejich jména a skutečně mocní lidé asi vůbec nejsou veřejně známí.

V pozadí je něco, co málokdo odchovaný v euroatlantické civilizaci čekal. Nepřítel lidstva totiž nepochází ze Země. A jeho jediným cílem je vyvolávat války, bolest a utrpení, které je energetickou potravou těchto bytostí.

Read more...

Noviny informují, že to zas trochu popletli s převozem biologických virů. Omyly se stávají. O laboratořích pracujících s vysoce nakažlivými chorobami to platí dvojnásob.

Znáte to - občas se stane, že omylem například pošlete e-mail někomu jinému. A co čert nechtěl, v odeslané zprávě kritizujete osobu, které jste e-mail omylem odeslali. Nebo se pokusíte vyprat nádobí v pračce. Někteří popletové se s podobnými problémy potýkají při výzkumu nebezpečných virů. 

Read more...